Субота , 23 Серпень 2025
російська делегація вела переговори з українською у Стамбулі
Головне

Зустріч України та Росії у Стамбулі не принесла значного прогресу

Українська та російська делегації завершили переговори в Стамбулі, однак, як стало відомо, істотного прогресу щодо мирних домовленостей досягнуто не було.

Українська та російська делегації завершили переговори в Стамбулі, однак, як стало відомо, істотного прогресу щодо мирних домовленостей досягнуто не було, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Axios.

Зокрема, неназване дипломатичне джерело в Україні зазначило відсутність значних результатів. Всього зустріч тривала трохи більше години.

Відповідно до джерела, російська сторона висунула вимогу щодо виведення українських військ із кількох районів на території України в обмін на припинення вогню. Проте, як підкреслили в Україні, ці вимоги є надто віддаленими від реальності і виходять за рамки попередніх домовленостей.

Це були перші прямі переговори між Україною та Росією після трирічної перерви. Президент України Володимир Зеленський наголосив, що основною метою переговорів є досягнення припинення вогню на термін не менше 30 днів, щоб створити можливість для обговорення інших аспектів мирного процесу.

Однак, як зазначається, Росія не підтримує ідею перемир’я і висуває такі вимоги для припинення вогню, які є фактично нездійсненними для України.

Раніше ми писали про те, що у Стамбулі закрили поромне сполучення.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Україна отримала від Євросоюзу новий транш фінансової допомоги

Україна отримала від ЄС фінансову допомогу у розмірі 4,05 мільярда євро через...

Подвійний авіаудар по Костянтинівці: ФАБи зруйнували житлові будинки

Російська авіація завдала два удари по Костянтинівці, пошкоджено житлові будинки, є поранені...

Чому Україна не може віддати Донбас Росії? Пояснення європейських лідерів Трампу

Європейські лідери пояснили Трампу, чому віддача Донбасу Росії є небезпечною для України....

FPV-дрони знищили російський танк Т-90М “Прорив” і кілька одиниць техніки

FPV-дрони полку "Ахіллес" знищили російський танк Т-90М "Прорив", а також "Град", "Тигр",...