Неділя , 19 Жовтень 2025
Ілюстративне фото
Головне

ЗС РФ намагаються відновити наступ на Покровському напрямку, але сили вже не ті — ОСУВ “Хортиця”

Російська армія після короткої оперативної паузи намагається активізуватись на Покровському напрямку. Однак, за словами українських військових, потужність атак уже не така, як раніше, через значні втрати техніки та особового складу, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на PolitExpert.

“Покровськ залишається для них одним із пріоритетних напрямків. Але на початок березня вони були фактично виснажені — як у техніці, так і в живій силі. Зараз вони намагаються відновити тиск після кількатижневої паузи. Та масштаб бойових дій вже не той, бо кількість військ суттєво зменшилась”, — пояснив він.

Трегубов також додав, що хоч нинішній рівень атак не досягає інтенсивності лютого, коли на цій ділянці точилися важкі бої, все ж тиск з боку РФ дещо посилився в порівнянні з початком березня.

Обстановка на напрямку Покровська

Як раніше повідомляло РБК-Україна, за оцінками військових експертів, російське просування на Покровському напрямку фактично зупинилось. За останніми даними, Сили оборони України змогли стабілізувати ситуацію навколо міста, завдавши серію контратак на західних, східних і південних околицях Покровська.

Ці дії дали змогу зупинити просування російських підрозділів, які перебувають у виснаженому стані після попередніх інтенсивних боїв.Однак, попри це, обстріли тривають. Сьогодні, 22 березня, внаслідок ворожої атаки на місто Покровськ Донецької області було вбито троє мирних мешканців. Це ще раз підкреслює загрозу, яку несе навіть часткова активізація російських сил у регіоні.

Раніше ЗС РФ обстріляли прикордоння Чернігівщини КАБами, є поранені.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Хто така Софія Нерсесян?Біографія, вік та родинні зв’язки з Ніною Матвієнко

Україна знову змушує про себе говорити. Цього разу — через неймовірну силу...

ЗСУ вдарили 66 тисяч разів: Сирський про роль дронів у війні

Безпілотники вже стали одним із головних факторів, що змінюють характер війни. І...

Звичайне диво: як нардеп Тищенко підкорив мережу щедрістю в подарував бабусі Каті візок-кравчучку(ВІДЕО)

Нардеп Микола Тищенко вирішив поділитися моментом, який, на його думку, демонструє звичайне...

Президент Зеленський і принцеса Анна: що стало основною темою їхньої зустрічі в Києві

Президент України Володимир Зеленський і Королівська принцеса Великої Британії Анна зустрілися в...