Субота , 7 Червень 2025
Винищувач
Головне

В Ізраїлі заявили про удари по Сирії та знищення складів ракет “Хезболла”

У ніч на 5 жовтня ізраїльська авіація завдала ударів по центральній частині Сирії, зокрема по провінції Хомс.

У ніч на 5 жовтня ізраїльська авіація завдала ударів по центральній частині Сирії, зокрема по провінції Хомс, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Telegram-канал речника Сил оборони Ізраїлю Авіхая Адраея для арабських ЗМІ.

Внаслідок бомбардування було знищено склад озброєнь бойовиків “Хезболла” в аеропорту Пальміри. Про це повідомив речник Сил оборони Ізраїлю Авіхай Адрае у своєму Telegram-каналі для арабських ЗМІ.

Ізраїль активно бореться з “Хезболлою”, яку підтримує Іран, завдаючи ударів як у Лівані, так і в Сирії. 28 вересня Ізраїль ліквідував лідера “Хезболли” Хасана Насраллу, а 1 жовтня розпочав наземну операцію на півдні Лівану, що супроводжується авіаударами. Також раніше Ізраїль атакував склад боєприпасів у Сирії поряд із російською авіабазою Хмеймім у провінції Латакія. В Ізраїлі анонсували відповідь на ракетний напад Ірану.

В Ізраїлі розповіли про удари по цілях у Секторі Газа та Лівані та про збиття дрону з Іраку.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Генштаб оприлюднив втрати армії РФ за добу: понад 1100 ліквідованих

Російська армія продовжує зазнавати значних втрат на фронті. За добу 6 червня...

Як Україна без допомоги союзників провела операцію “Павутина”?

Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час масштабної операції “Павутина” проти стратегічної...

Умєров очікує важливі анонси після засідання “Рамштайн”

Міністр оборони України Рустем Умєров висловив надію, що після сьогоднішнього засідання у...

ЗС РФ наближаються до Сум, але захопити місто не вдасться — ISW

Російські збройні сили активізують наступ у північних районах Сумської області, намагаючись наблизитися...