Середа , 17 Червень 2026
Головне

Україна має домовленості з партнерами щодо додаткових засобів ППО

Україна має домовленості з союзниками з приводу додаткових засобів протиповітряної оборони.

Україна має домовленості з союзниками з приводу додаткових засобів протиповітряної оборони, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на звернення президента Володимира Зеленського.

Лідер України зазначив, що частину з рішень, прийнятих раніше, буде реалізовано оперативно, а частину – ближче до настання осені цього року.

“Ми вже зараз працюємо з максимальною віддачею над комунікацією з партнерами на всіх рівнях. Вже є певні домовленості щодо додаткових ППО. Ці рішення будуть реалізовані з різним тимчасовим періодом”, – заявив Володимир Зеленський.

Також Президент України підкреслив, що попереду важливі зустрічі та переговори з європейськими лідерами, спрямовані на зміцнення стійкості української держави та захисту від атак Російської Федерації.

Литва приєдналася до коаліції щодо посилення ППО в Україні.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Коли вийде 3 сезон «Чотирьох пір року»: Netflix підтвердив продовження серіалу

Комедійний серіал «Чотири пори року» повернеться з третім сезоном. Netflix замовив вісім...

Вийшов перший трейлер «Шрека 5»: дата прем’єри, сюжет і актори озвучення

Шрек, Фіона та Віслюк повертаються на великі екрани після тривалої перерви. Перший...

Штраф від ТЦК 17 000 гривень: коли його можуть виписати та як скасувати, порядок оскарження в Україні 2026

За порушення правил військового обліку під час особливого періоду громадянам загрожує від...

На Хмельниччині розбився Су-24М: загинули двоє українських льотчиків, причина трагедії, що відомо

Увечері 16 червня на Хмельниччині зазнав катастрофи фронтовий бомбардувальник Су-24М. Повітряні сили...