Неділя , 19 Жовтень 2025
Головне

Союзи, що змінилися: Китай відмежувався від Росії в українському конфлікті

Позиція, яку займає КНР, відрізняється від заявленої РФ.

Позиція, яку займає Китайська Народна Республіка, відрізняється від заявленої РФ. Китай змінив своє ставлення до ситуації в Україні, повідомляють “Вечірні Вісті”.

“Китай суттєво змінив свою позицію. Російська Федерація довгий час наголошувала на позиції, яка вже не відповідає дійсності. Росія лякала світ тим, що Китайська Народна Республіка стоїть позаду неї. Але зараз Китай від цього чітко відмежувався.” – Заявив Михайло Подоляк.

Радник глави також пояснив, що Китай прийняв позицію, схожу на французьку в російсько-українському конфлікті. Пекін дав відповідь, він не займає позицію, яку нав’язує Російська Федерація. Можливо, причиною цього стало те, що президент РФ підставив главу КНР розміщенням ядерного озброєння в Білорусі.

До позиції Китаю входить ще стримування РФ від ядерної війни.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Хто така Софія Нерсесян?Біографія, вік та родинні зв’язки з Ніною Матвієнко

Україна знову змушує про себе говорити. Цього разу — через неймовірну силу...

ЗСУ вдарили 66 тисяч разів: Сирський про роль дронів у війні

Безпілотники вже стали одним із головних факторів, що змінюють характер війни. І...

Звичайне диво: як нардеп Тищенко підкорив мережу щедрістю в подарував бабусі Каті візок-кравчучку(ВІДЕО)

Нардеп Микола Тищенко вирішив поділитися моментом, який, на його думку, демонструє звичайне...

Президент Зеленський і принцеса Анна: що стало основною темою їхньої зустрічі в Києві

Президент України Володимир Зеленський і Королівська принцеса Великої Британії Анна зустрілися в...