Четвер , 21 Серпень 2025
Військові ЗС РФ
Головне

РФ досі не сформувала “владу” в окупованих селах України

Повномасштабна війна на території української держави триває вже понад два з половиною роки.

Повномасштабна війна на території української держави триває вже понад два з половиною роки. Проте за цей час росіяни не змогли створити стабільну “владу” на окупованих територіях, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на сайт Центру національного спротиву.

“Навіть весь цей час, два з половиною роки Російська Федерація не змогла сформувати окупаційні структури в сільських районах на захоплених територіях”, – заявили в ЦНС.

Для того, щоб отримати компенсацію нестачі колаборантів, росіяни запустили конкурс “лідери села”, пропонуючи грошову винагороду за участь. Мета цього конкурсу – знайти готових співпрацювати з окупаційними силами. Проте, бажаючих брати участь дуже мало, оскільки місцеві жителі не хочуть працювати на противника. Понад 2,5 тисячі підлітків з окупованих територій відправлять на військові навчання до РФ.

Завдано удару по окупованому Маріуполю та околицях.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Подвійний авіаудар по Костянтинівці: ФАБи зруйнували житлові будинки

Російська авіація завдала два удари по Костянтинівці, пошкоджено житлові будинки, є поранені...

Чому Україна не може віддати Донбас Росії? Пояснення європейських лідерів Трампу

Європейські лідери пояснили Трампу, чому віддача Донбасу Росії є небезпечною для України....

FPV-дрони знищили російський танк Т-90М “Прорив” і кілька одиниць техніки

FPV-дрони полку "Ахіллес" знищили російський танк Т-90М "Прорив", а також "Град", "Тигр",...

Українські війська завдали тяжкого удару генералу Абачеву

Українські війська завдали удару по колоні в Курській області: генерал Абачев отримав...