Неділя , 20 Квітень 2025
Головне

Нищівні удари: Україна руйнує ЗС РФ на мільйони доларів

ЗСУ використовували два безпілотники бомбардувального типу для знищення техніків противника.

Збройні Сили України використовували два безпілотні літальні апарати бомбардувального типу для знищення техніків противника. Російська армія втратила понад два мільйони доларів після атаки ЗСУ, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Михайла Федерова.

“Українські військові використали для знищення техніки противника два бомбери безпілотного типу. Вони належать “Армії дронів”. За минулі три дні російські збитки в технічному плані склали понад два мільйони доларів”, – повідомляє Михайло Федеров.

Також військовий політик повідомив про конкретні одиниці російської техніки, яку знищили. Це Танк моделі Т-80, БМП, БТР, вантажівка моделі “Урал” та один склад призначений для забезпечення матеріалами та технікою.

Раніше Федєрів повідомляв про готовність безпілотних рот в Україні.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

РФ вивезла понад 700 тисяч українських дітей з окупованих територій

З початку повномасштабного вторгнення Росія депортувала щонайменше 744 тисячі українських дітей на...

Бюджет програми “єОселя” збільшать: джерела фінансування та плани на майбутнє

Компанія “Укрфінжитло”, яка відповідає за надання пільгових іпотечних кредитів через програму “єОселя”,...

Мерц виступив проти вступу України до ЄС під час війни

Фрідріх Мерц, майбутній канцлер Німеччини, підтримує перспективу приєднання України до Європейського Союзу...

Розстріл українських полонених: омбудсмен вимагає міжнародного розслідування злочину Росії

Чотири беззбройні українські полонені були розстріляні російськими військовими, що є грубим порушенням...