Субота , 7 Червень 2025
Ілюстративне фото
Головне

“Мисливцям” за шахедами потрібна допомога з придбанням пікапу

Мобільній групі підрозділу Нацгвардії, що захищає повітряний простір Києва та Київської області, потрібний автомобіль.

Мобільній групі підрозділу Нацгвардії, що захищає повітряний простір Києва та Київської області, потрібний автомобіль. Чим більше таких груп, тим вища ймовірність збити ворожі дрони та ракети, захищаючи мирних жителів та інфраструктуру від атак, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на PolitExpert.

Військові частини 3070 розповіли, що щодня стикаються із масованими ударами, і мобільні групи відіграють ключову роль, допомагаючи стаціонарним системам ППО. Для виконання цього завдання потрібний пікап, який буде переобладнаний під військові потреби.

“Ми стоїмо на захисті вашого спокою. Ворог намагається зруйнувати нашу країну, але разом ми можемо йому перешкодити”, – заявили бійці у своєму зверненні.

Для придбання транспорту потрібно зібрати 400 тисяч гривень. Військові закликають усіх небайдужих приєднатися та підтримати їх у забезпеченні безпеки неба України. ЗС РФ знову направили БПЛА «Shahed» до Харкова, атаки з Курської області.

Під час повітряної тривоги харків’яни почули серію вибухів, спричинених російськими дронами.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Генштаб оприлюднив втрати армії РФ за добу: понад 1100 ліквідованих

Російська армія продовжує зазнавати значних втрат на фронті. За добу 6 червня...

Як Україна без допомоги союзників провела операцію “Павутина”?

Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час масштабної операції “Павутина” проти стратегічної...

Умєров очікує важливі анонси після засідання “Рамштайн”

Міністр оборони України Рустем Умєров висловив надію, що після сьогоднішнього засідання у...

ЗС РФ наближаються до Сум, але захопити місто не вдасться — ISW

Російські збройні сили активізують наступ у північних районах Сумської області, намагаючись наблизитися...