Понеділок , 22 Липень 2024
Головне

Комбо карти Hamster Kombat 19 червня

Hamster Kombat – гра в жанрі клікер на платформі Telegram, де користувачі натискають на хом'яка для того, щоб накопичити спеціальні окуляри у вигляді монет.

Hamster Kombat – гра в жанрі клікер на платформі Telegram, де користувачі натискають на хом’яка для того, щоб накопичити спеціальні окуляри у вигляді монет. Гра привернула увагу багатьох людей, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Hamster Komabat.

Суть гри – гравці використовують різні типи стратегії для того, щоб накопичувати монети. Основний механізм даного проекту – клікер, де потрібно натискати на хом’яка для збирання окулярів. Їх можна обмінювати на покращення, які підвищують показники на біржі.

Комбо карти на 19 червня

Комбо карти – важливий елемент Hamster Kombat, що дозволяє гравцям заробляти великі суми монет. 5000000 монет можна отримувати щодня завдяки цій механіці. На 19 червня Комбо карти: Special Hamster Conference, Marketing та Trading bots.

Для використання карток потрібно зайти в гру, перейти в магазин і покращити за накопичені кліками монети картки. У деяких випадках перед отриманням картки необхідно відкрити кілька інших.

Так само відомо як швидко отримати мільйон монет у Hamster Kombat.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

На лінії бойового зіткнення сталося 101 бойове зіткнення між українською та російською...

Які карти купувати у Hamster Kombat 19 липня?

Гравці проекту Хамстер Комбат розпочали пошуки нових Комбо карт. Для цього вони...

Де ЗС РФ найбільше атакують позиції ЗСУ?

На лінії фронту в Україні продовжуються жорстокі бої.