Вівторок , 16 Червень 2026
Головне

“Калібри не закінчаться ніколи”: войовнича заява міноборони РФ

Наталія Гуменюк, речниця оперативного командування “Південь” заявила, що заява Російської Федерації про те, що ракети типу “Калібр” “не закінчаться ніколи” це лише істерія.

Повідомляють “Вечірні Вісті”.

Побачивши новий мотиваційний плакат із лозунгом “Калібри не закінчаться ніколи” люди запитали речницю Гуменюк чи це натяк на те, що виробництво ракет даного типу запустили у більших масштабах ніж воно було раніше.

Наталія заявила, що як правило такі висказування це як правило напади істерії, у даному випадку, побудованій на тому, що Збройні Сили Російської Федерації через затяжний конфлікт з Україною поступово виснажуються в плані боєприпасів, особливо, ракет. Про це також свідчить те, що частота та плотність масованих атак Російської Федерації по Україні поступово зменшуються, як зазначає українська розвідка, порівнюючи їх із першими атаками по енергетичній інфраструктурі України.

Нагадуємо, інтервал між ракетними атаками збільшується.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Хто такі «Блакитні акули»: Кабо-Верде дебютувало на ЧС і встановило рекорд

Збірна Кабо-Верде сенсаційно втримала нічию в матчі з чинними чемпіонами Європи та...

Якою буде мінімальна зарплата у 2027–2029 роках: нові показники Мінфіну

Міністерство фінансів надало орієнтовні показники для підготовки бюджетних пропозицій на 2027–2029 роки....

Дрони атакували НПЗ у Капотні: де розташований завод і чому він важливий для Москви, наслідки

Уранці 16 червня 2026 року Московський нафтопереробний завод у районі Капотня зазнав...

Новий фільм «Ваяна»: дата виходу, актори, сюжет і фінальний трейлер Disney, де дивитися в Україні

Ігровий ремейк мультфільму «Ваяна» вийде в український прокат 9 липня 2026 року....