Вівторок , 16 Червень 2026
Головне

Кадровий голод в Росії: влада відправляє звичайних громадян на окуповані території

РФ змушує своїх громадян працювати на тимчасово окупованих територіях.

Російська Федерація змушує своїх громадян працювати на тимчасово окупованих територіях. Причиною став кадровий голод у місцях примусу до праці, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Центр національного опору.

Мешканці тимчасово окупованих територій України відмовляються працювати на Росію. Через кадровий голод, що виник, у регіонах РФ прийняла рішення про створення відряджень у ці місця звичайних росіян.

Центр Національного Опору повідомив, що керівні посади у тимчасово окупованих регіонах практично одразу обійняли росіяни.

“Проте, середня ланка праці продовжує відчувати труднощі. Російська Федерація постійно шукає нових співробітників у регіони.”, – йдеться у повідомленні

Імовірно, що така акція протесту від мешканців тимчасово окупованих територій відіграє роль пізніше. Коли буде активний план реінтеграції в Україну.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Автовикуп квитків Укрзалізниці: що це таке, як підключити, які обмеження, умови і інструкція

Автовикуп допомагає автоматично придбати квиток на потрібний поїзд, щойно в системі з’явиться...

Чи буде магнітна буря найближчими днями: прогноз до кінця червня 2026 року

У другій половині червня 2026 року можливі окремі періоди підвищеної геомагнітної активності....

Хто такі «Блакитні акули»: Кабо-Верде дебютувало на ЧС і встановило рекорд

Збірна Кабо-Верде сенсаційно втримала нічию в матчі з чинними чемпіонами Європи та...

Якою буде мінімальна зарплата у 2027–2029 роках: нові показники Мінфіну

Міністерство фінансів надало орієнтовні показники для підготовки бюджетних пропозицій на 2027–2029 роки....