Понеділок , 6 Липень 2026
Військові у полі
Головне

Генштаб повідомив, що Покровський напрямок вже не найактивніший

За добу на лінії бойового зіткнення сталося 138 бойових зіткнень.

За добу на лінії бойового зіткнення сталося 138 бойових зіткнень. Найактивніші бої були на Курахівському напрямку, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Генштаб ЗСУ.

За даними Генерального штабу Збройних Сил України, авіація, війська ракетного призначення, а також артилерія ініціювали вісім атак за позиціями Збройних Сил Російської Федерації, у тому числі за пунктом управління та систем ППО противника. На Харківському напрямку сталося чотири бої, тоді як на Куп’янському – 11 бойових зіткнень поблизу кількох населених пунктів. На Лиманському напрямі зафіксовано 24 атаки супротивника, а на Сіверському – три.

На Краматорському напрямку відбулося чотири бої, а Торецькому росіяни атакували шість разів. На Покровському напрямку захисники відобразили 28 ворожих атак, а Курахівському — 43. На фронті відбувся 91 бій, понад третина з них на Покровському напрямку.

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Надбавка до пенсії в липні 2026 в Україні: кому додадуть 300, 456 або 570 гривень, умови і категорії

Масового підвищення пенсій у липні не буде, однак окремим українцям автоматично перерахують...

У Києві після нічної атаки повідомили про пошкодження ЖК «Славутич», Great і «Варшавський»: які наслідки

Київ після комбінованого удару: пошкоджені багатоповерхівки, триває пошук людей під завалами