Неділя , 23 Лютий 2025
Головне

Бійці з дронами: Україна знову відбила атаку Російської Федерації

ЗСУ змогли знешкодити шість одиниць російських безпілотних літальних апаратів.

Збройні Сили України знешкодили шість одиниць російських безпілотних літальних апаратів. Дрони-камікадзе були випущені російською армією з метою атаки Миколаївської області, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Євгена Євтушенка.

Євген Євтушенко заявив про те, що українській армії вдалося ліквідувати ще шість дронів-камікадзе російської армії, які хотіли ініціювати атаку на Миколаївську область.

“Протягом двох днів Збройні Сили Російської Федерації атакували Нікополь не один раз. Двічі проводилися обстріли з артилерії ствольного типу. Також було направлено дев’ять одиниць безпілотних літальних апаратів”, – заявив у своєму повідомленні Євген Євтушенко.

Також українська армія ліквідувала спроби штурму Росії.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Як вижити в авіакатастрофі: що потрібно знати перед польотом

Авіаційні катастрофи трапляються вкрай рідко, але коли це стається, наявність базових знань...

Чому вибори під час війни – це загроза для України?

Вибори – це один із найдемократичніших процесів у суспільстві. Проте війна і...

Ситуація на фронті: ЗСУ відбили 32 атаки на Покровському напрямку

На фронті зафіксовано 144 бойових зіткнення. Найбільш напружена ситуація на Покровському напрямку,...

На Сизранському НПЗ після атаки дронів спалахнула пожежа

У ніч на 19 лютого нафтопереробний завод у місті Сизрань, Самарська область,...