Вівторок , 8 Липень 2025
Головне

Бійці бригади “Лють” відпрацювали за позиціями ЗС РФ

Бійці бригади Національної поліції "Лють" виявили та ліквідували ЗС РФ, які намагалися втекти від них.

Бійці бригади Національної поліції “Лють” виявили та ліквідували ЗС РФ, які намагалися втекти від них. Для того, щоб проредити ряди противника використовувалися безпілотні літальні апарати, які проредили ряди противника, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Національну поліцію України.

“Оператори ударних дронів полку “Цунамі” з бригади “Лють” виконали точну роботу. Бійці наших підрозділів знайдуть кожного окупанта, де б він не знаходився”, – зазначили у Національній поліції.

На відео видно, як після точних ударів деякі солдати Збройних Сил Російської Федерації, які не встигли сховатися, зазнали поранень високого ступеня важкості. Правоохоронці також підкреслили, що російські військовослужбовці ще мають шанс на порятунок – скласти зброю або повернутися додому. До цього одна українська бригада успішно знищила артилерію РФ.

Частину командування 59-ї бригади притягнули до відповідальності після перевірки.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Бродський про передачу Patriot Україні: важливо обговорювати без публічності

Ізраїль передав системи Patriot через США для модернізації перед можливим постачанням Україні....

Російські дрони цілеспрямовано атакують українських рятувальників

Російські дрони атакують рятувальників ДСНС, зокрема у Херсоні та Запорізькій області.

Агенти “Атеш” зібрали секретну інформацію про ракети з Калузького заводу

Агенти "Атеш" зібрали секретну інформацію про ракетні комплекси та РЛС з Калузького...

Чому Росія атакує ТЦК? Мета РФ вразити процес мобілізації

Росія атакує ТЦК дронами-камікадзе з метою зриву мобілізації в Україні. ТЦК в...