Понеділок , 6 Жовтень 2025
Долари та євро
Економіка

НБУ ухвалив важливе рішення щодо курсу євро

Національний банк України планує запровадити довідкове значення курсу гривні до євро станом на 12:00.

Національний банк України планує запровадити довідкове значення курсу гривні до євро станом на 12:00, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на прес-службу НБУ.

Офіційний курс євро буде розраховуватись як середнє значення за період. Ці зміни пов’язані із зростанням операцій на валютному ринку України. Довідковий курс щодня розраховуватиметься на основі курсу гривні до долара на 12:00 та середнього курсу долар/євро (BFIX) за період з 10:30 до 12:00. НБУ також змінить методологію розрахунку курсів інших валют та облікової ціни банківських металів, розраховуючи їх як середні значення, але вже на 15.00.

Крім того, НБУ відмовиться від встановлення курсів деяких валют щомісяця. Тепер для всіх валют буде створено єдиний щоденний кошик, який включає валюти країн, які забезпечують не менше 95% товарообігу з Україною. Цей список переглядатиметься раз на три роки або частіше за потреби. Офіційні курси валют, включаючи долар, публікуватимуться на сайті НБУ щодня до 15:30 і набудуть чинності наступного робочого дня. Глава НБУ зробив заяву щодо курсу гривні до долара після переговорів з МВФ.

Глава НБУ зробив заяву щодо курсу гривні до долара після переговорів з МВФ.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Чи будуть відключення світла в Україні: графіки вже готові, але є нюанс

В Україні оновили графіки погодинних відключень електроенергії. Енергетики пояснили, що це не...

Ризик ядерної аварії на ЗАЕС зростає: У Міненерго зробили заяву

Міненерго України оцінило ризик ядерної аварії на ЗАЕС через тривалу роботу генераторів...

5G в Україні: коли буде покрито більшу частину території і що це дасть

Технологія 5G в Україні може покрити частину території до 2030 року. Тестування...

Підвищення пенсій у жовтні 2025 року: кому та на скільки збільшать виплати в Україні

У жовтні 2025 року в Україні відбудеться перерахунок пенсій для людей старше...