ЗАЗ буде збирати автомобілі Renault з російських машинокомплектів

Запорізький автомобілебудівний завод серійно виготовлятиме купе-кросовери Renault Arkana. Запчастини постачатимуть з московського заводу групи Renault.

Про це стало відомо із презентації, опублікованої на сайті компанії.

Нагадаємо, ще у кінці 2019 року Главком повідомляв про початок такої співпраці.

Про це детально говорилось у матеріалі Війна чи бізнес? В Україні почали збирати російські автомобілі.

Тоді корпорація УкрАвто, які належить запорізький автозавод, не стала спростовувати цей факт, але й не повідомила деталей. 

Тепер в УкрАвто визнали, що автомобілі, які виготовляються у Росії, тепер збиратимуться запорізьким заводом «для українського ринку».

Купе-кросовер обладнаний бензиновим турбодвигуном на 150 кінських сил, він може розвивати швидкість до 191 км/год. 

Авто також оснащене автоматичною трансмісією CVT X-Tronic нового покоління та інтелектуальною системою повного приводу. 

В компанії кажуть, що запчастини (машинокомплекти) будуть надходити із московського заводу Renault. Увесь процес серійного виробництва контролюватиме група Renault.

Це окремі запчастини автомобіля за виключенням кузова. Головне, з чого складається машинокомплект, — це двигун, коробка передач та гальмівна система. Машинокомплекти дуже популярні в гуртовій та роздрібній торгівлі, особливо, якщо запчастини доставляють з однієї країни в іншу. Це зумовлено тим, що окремі частини автівок не потребують митного оформлення, а звідси й менше ціна.

Заборона на імпорт товарів з Росії подовжена до 31 грудня 2020 року. Однак, згідно з постановою Кабміну, самі машинокомплекти до ввозу в Україну не заборонені. У документі є пункт «Автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей…», але машинокомплекти фактично є окремими запчастинами, відтак Renault санкції не порушує.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Україні за добу понад 3,5 тис. нових хворих на коронавірус
Next post Знаменитий французький дім моди выпустить фотокнигу про Україну