Мінімальний земельний податок може підняти навантаження для фізосіб майже в 11 разів

Запровадження мінімального земельного податку може підняти навантаження для фізичних осіб у 11 разів.

Про це у коментарі для AgroPolit.com розповів народний депутат від фракції ВО «Батьківщина», член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Вадим Івченко.

«Для фізичних осіб-землевласників податкове навантаження зросте майже в 11 разів — з 140 до 1500 грн на рік з розрахунку на один гектар. Фізичні  особи, які орендують земельні паї, будуть вимушені сплачувати  за  рік податків на 1260 грн більше. Враховуючи, що площа середнього земельного паю в Україні 4,3 га, для фізособи-орендая додатковий податковий тягар складе 5,4 тис грн на рік. А якщо родина обробляє 10-12 га і використовує цю землю для забезпечення тварин кормами? — Навпаки, держава мала б стимулювати створення та розвиток», — сказав Івченко.

Нагадаємо, у парламенті зареєстровані 3 законопроекти про запровадження податкового мінімуму на оренду землі. Законодавці пропонують звільнити від податку фізособи з малими доходами, проте таку ініціативу критикують профільні асоціації. Це законопроекти №3131 (автори — Микола СольськийОлег ТарасовМар’ян ЗаблоцькийПавло Халімон та інші депутати), 3131-1 (автори — Олег Тарасов, Іван ЧайківськийДмитро Соломчук) та 3131-2 (автор — Данило Гетманцев).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post У берегов Африки похитили украинца
Next post Германия подала ряд запросов относительно приглашения украинцев на работу, — Мельник