Понеділок , 7 Липень 2025
Экономика

Рада призначила Петрашка міністром економіки

Верховна Рада призначила Ігоря Петрашка міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. За відповідну постанову проголосували 243 народних депутатів.

Зокрема, від фракції “Слуги народу” 217 голосів, він групи “Довіра” – 13 та 6 голосів від позафракційних нардепів. Інші фракції не підтримали це призначення. 

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що попередньо крісло міністра економіки – за бізнесменом Ігорем Петрашком.  

16 березня на сайті Верховної Ради був зареєстрований проект Постанови про призначення Петрашка І.Р. Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. 

depo.ua

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Як продавати на Etsy: покрокова інструкція для новачків

Etsy — це одна з найбільших онлайн-платформ для продажу ручних виробів, вінтажних...

Україна цієї ночі постачала електроенергію до Молдови

Україна в ніч на 2 січня розпочала експорт електроенергії до Молдови для...

Секрети прибуткового трейдингу криптовалют: Як уникнути ризиків і заробити

Криптовалютний трейдинг залучає дедалі більше інвесторів завдяки своїй високій прибутковості та динамічності.

Почему стоит покупать элитную недвижимость в новостройках если есть свободные деньги?

Покупка элитной недвижимости в новостройках — это значительное финансовое вложение, которое имеет...