Михайло Волинець: Законодавчі ініціативи влади мають змінити сценарії трудових відносин не на користь людини праці

Дует «зелених аніматорів» — «дід мороз» Тімофєй Мілованов та «снігуронька» Галина Третьякова вирішили не зупинятись на досягнутому феєричному ефекті від підкинутого під новорічну ялинку проекту закону «Про працю», точніше — про порушення трудових прав та про дискримінацію найманих працівників.
Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав народний депутат від «Батьківщини» Михайло Волинець.
Ввечері 28 грудня на сайті Верховної Ради чудесним чином з’явилися три законопроєкти, подані головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою та іншими «слугами народу». За задумом влади, законодавчі ініціативи мають змінити сценарії трудових відносин не на користь людини праці.
Мова йде про законопроекти №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)», №2682 «Про страйки та локаути» та №2683 «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення».

Не хотілось би псувати святковий настрій, але трійка цих законопроєктів, у разі їх прийняття, принесе дуже суттєві зміни у життя кожного з нас, і на превеликий жаль — ці зміни не на краще.

 

Вечірні Вісті

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Найбагатші люди світу за 2019 рік збагатіли на ще 1,2 трлн доларів
Next post Експерт: Обмін — не виправдання односторонніх поступок України і не засіб для надання суб’єктності ОРДЛО