Четверг , 8 Декабрь 2022
Экономика

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» захистила українську ГТС (відео)

Команда «Батьківщини» домоглися ухвалення правок, які забороняють будь-як маніпуляції з ГТС – приватизацію, передачу в управління, оренду, залучення іноземців до управління системою.

Про це Голова партії зазначила за підсумками засідання Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, повідомляє ba.org.ua.

«Сьогодні був знаковий комітет. Розглядалися правки до законопроєкту, який, по суті, передбачав втрату нашої ГТС як головної цінності країни. Нам вдалося провести правки, які забороняють будь-як маніпуляції з ГТС. Ми сьогодні захистили від цієї біди нашу ГТС», – сказала вона.

Юлія Тимошенко зазначила, що профільний комітет став на бік «Батьківщини» та ухвалив відповідні рішення, що дозволили зберегти державне управління нашою ГТС.

«Тепер Кабінет міністрів, а не наймані аферисти, які могли фактично привласнити прибуток нашої ГТС, управлятиме нею», – сказала парламентарій.

Правками «Батьківщини» передбачається, що в жодному випадку не можуть бути приватизовані, продані або перепродані наші магістральні електропровідні системи: «Електропровідні системи так само як і газопроводи, забезпечують енергетичну безпеку нашої держави».

«Сьогодні наша спільна боротьба завершилася поки що в комітеті перемогою. Хочу подякувати також і членам комітету від фракції «Слуга народу». Сьогодні вони боролися разом з нами і разом ми отримали цю перемогу. Це дуже важливо для країни, для її життя, для її безпеки», – підсумувала вона.

Юлія Тимошенко висловила сподівання, що ухвалені на сьогоднішньому комітеті правки не зникнуть під час ухвалення закону у сесійній залі.

 

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Австралия присоединилась к ограничению цен на российскую нефть

Австралия присоединилась к решению G7 об ограничении цен на российскую нефть. Об этом говорится в сообщении...

НБУ приостановил лицензии финансовых компаний из «Альфа-групп» и «Мотор Сич»

Национальный банк применил меры влияния к ряду финансовых компаний, среди которых принадлежащие к...

Украина получила более 2 миллиардов доходов благодаря арестованным активам РФ и Беларуси — БЭБ

Украина уже получила более 2,2 млрд грн доходов благодаря арестованным БЭБ активам...

Курс валют на вечер 7 декабря: межбанк, курс в обменниках и наличный рынок

К закрытию межбанка курс доллара не изменился в покупке и продаже. Курс евро прибавил 21 копейку...