Валентин Наливайченко: У нас є стратегічний план для втілення змін у країні

Юлія Тимошенко — прем’єр, яка може і знає, як знижувати тарифи, відновлювати економіку, піднімати зарплати та пенсії. І її команда має стратегічний план дій, який допоможе реалізувати зміни в Україні.

Про це сказав у коментарі журналістам лідер руху «Справедливість», кандидат у народні депутати від «Батьківщини» Валентин Наливайченко, який сьогодні взяв участь у презентації стратегічного плану «Батьківщини» — «Треба діяти».

«У нас дуже амбітні плани. Ми готові діяти вже у перший день роботи, у перші ж години. Ми переконані, що якщо ти знаєш, що робити, маєш стратегічний план дій, то обов’язково досягнеш результату», — сказав він.

Третій номер у списку «Батьківщини» зауважив, що в об’єднаній команді у кожного є чітке завдання: «Мій пріоритет — питання національної безпеки та антикорупційна реформа».

Серед першочергових завдань антикорупційної політики, зазначив Валентин Наливайченко, — негайний запуск Антикорупційного суду, повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення: «Найголовніше — це викорінення корупції, щоб в країні панував закон і порядок».

«Ми не боїмося труднощів. Більше того, команда якраз сформована з людей, які досягали і можуть досягати результатів. Тому ми йдемо, щоб з’явився і парламент, і уряд, і прем’єр-міністр, який здатний діяти», — резюмував політик.

ba.org.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post ЕС торопит Раду с принятием изменений в закон о Высшем антикоррупционном суде
Next post Украинцы назвали главные проблемы страны