Розамунд Пайк проти Пітера Дінклейджа в трейлері «Аферистки»

Побудувавши успішну юридичну кар’єру, Марла Грейсон (Розамунд Пайк) майстерно використовує людей, прикриваючись турботою про них. Вона звикла безкарно обдирати своїх багатих клієнтів за рахунок рідкісної чарівності та чималої частки цинізму. Але її нова підопічна — не така проста, як здається, і солодке життя головної героїні незабаром перетвориться у гру на виживання, пише UAINFO.org

Також у фільмі зіграли:  Пітер Дінклейдж, Ейса Гонсалес, Даян Віст, Кріс Мессіна.

Автор сценарію та режисер — Джей Блейксон.

 Після гучного успіху на кінофестивалі в Торонто, де фільм було вперше представлено світовій пресі, поточний рейтинг «Аферистки» на Rotten Tomatoes становить 93% позитивних рецензій.

Variety назвав «Аферистку» — тривожно вишуканим трилером.

The Hollywood Reporter — фільм залишає незаперечне задоволення від поєднання головної героїні-маніпулятора Пайк з крутим, спокійним вбивцею Дінклейджем, який занадто розумний, щоб не визнавати і не поважати гострий інтелект своєї супротивниці.

The Guardian — це велика перемога як для Пайк, так і для Блейксона, а також задоволення для тих з нас, хто цінує історії з ложечкою солі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Reuters: Перед штурмом Капитолия ультраправые получили крупный платеж в биткоинах на сумму $522 тысяч
Next post Синоптикиня: Головним ньюсмейкером найближчих вихідних буде температура повітря, однак половину зими ми вже пройшли