Маріон Котіяр та її чоловік Гійом Кане перехворіли на коронавірус

Відоме французьке подружжя акторки Маріон Котіяр та режисера Гійома Кане перехворіли на коронавірус.

Як повідомляє видання Paris Match, пара вирішила не повідомляти про своє зараження на COVID-19 до повного одужання, тому тільки зараз 47-річний кінематографіст розповів про хворобу.

Гійом у нещодавньому інтерв’ю, присвяченому фільму з його участю In The Name of The Land, який отримав дві номінації «Сезар» торкнувся і найобговорюванішої теми — коронавірусу.  Тоді він і зізнався, що вже перехворів коронавірусом разом з дружиною, але відзначив, що все минуло в легкій формі. 

«Ми з Маріон щасливчики, оскільки підхопили досить легку форму цього вірусу, якщо можна так сказати. Ми так і не розуміємо, чи можемо ми заразитися повторно і чи варто тепер нам цього так боятися, але в будь-якому випадку, ми раді, що все позаду», — розповів Гійом.

Однак, хоч і хвороба минула легко, але все ж таки вплинула на роботу режисера. Через пандемію йому довелося зупинити знімання стрічки Astérix & Obélix: L’Empire du Milieu («Астерікс і Обелікс: Середня імперія»), в якій  виступить режисером стрічки і  зіграє в ньому Астерікса.

tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Кількість пасажирів Київського метрополітену щодня зростає на 100 тисяч
Next post З 1 червня запрацюють 50 камер системи автоматичної фіксації порушень ПДР: у МВС повідомили деталі