«Оскар» 2021 хочуть перенести на чотири місяці – уперше за майже сто років

Церемонію нагородження американської кінопремії «Оскар» 2021 можуть відкласти з 28 лютого на ще чотири місяці, що ознаменує найсерйознішу кризу в історії Оскара за майже 100 років. Про це повідомляє The Sun. Зазначається, що рішення ухвалили через нестачу нових фільмів, зйомки яких зупинили на тлі пандемії COVID-19.

Джерела видання поінформували, що кіностудіям цього тижня повідомили, що вони матимуть більше часу на виробництво проектів. Сезон «Оскара» розпочинається після завершення прем’єр літніх стрічок. Автори фільмів подають свої роботи у листопаді та грудні.

Однак цього року дати головних кінопрем’єр вже перенесені, а кінотеатри залишаються зачиненими. При цьому організатори не полишають надії таки провести церемонію у звичайний час. «Вони пропонують посунути церемонію з 28 лютого на кінець травня або початок червня», — розповів співрозмовник.

Церемонія нагородження були востаннє відкладена всього тільки на один день у 1981 році — після замаху на президента США Рональда Рейгана. «Оскар» ніколи не скасовували. Премію вручали навіть під час Другої світової війни.
unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Розстріл Майдану: суд Києва ухвалив арештувати Януковича
Next post Экс-нардеп: Жду когда на должность главы НБУ будет назначен кассир «Квартала 95»