Четвер , 27 Серпень 2026
Культура

“Вдома з Олафом”: Disney створили мультсеріал для дітей на карантині

Компанія Disney також намагається підтримати мільйони прихильників, які опинились на карантині. Так, для малечі створили особливий мультсеріал з улюбленим персонажем з мультфільму “Крижане серце” Олафом.

Окреме шоу про знаменитого сніговика отримало назву “Вдома з Олафом”. Таким чином Disney закликав людей залишатись вдома, але весело проводити час з кумедним мінісеріалом. 

Про новий проєкт оголосив у твіттері Джош Гад, який займався озвучкою Олафа в оскароносному мільтфільм “Крижане серце”. Представники студії Disney створили ролики, перебуваючи на карантині. 

Наразі доступні перші 5 епізодів, які тривають всього 40 секунд. Серії “Веселощі зі снігом”, “Один в лісі”, “Риболовля”, “Листя”, “Сон” і “День народження” опублікували на ютуб-каналі компанії. Скільки епізодів увійде до мультсеріалу – поки невідомо.

24tv.ua

Свежие новости

Погода

Related Articles

«Розтин покаже» 6 сезон: дата прем’єри, актори та сюжет нових серій

Зйомки шостого сезону детективу «Розтин покаже» завершилися у Києві. На глядачів чекають...

«Джентльмени» 2 сезон: дата прем’єри, трейлер і сюжет нових серій

Кримінальна комедія «Джентльмени» повертається на Netflix. У другому сезоні Едді Горніман уже...

«Список смертників» 2 сезон отримав тизер: коли вийдуть нові серії

Кріс Пратт повертається до ролі Джеймса Ріса у другому сезоні «Списку смертників»....

Marvel показала перший трейлер VisionQuest: коли прем’єра і де дивитися в Україні, дата

Пол Беттані повертається до ролі Віжена у новому серіалі Marvel Television. VisionQuest...