Ідріс Ельба переміг коронавірус

Відомий актор Ідріс Ельба, у якого тест виявив коронавірус SARS-CoV-2, розповів про стан свого здоров’я. Так нині кінозірка і його дружина Сабріна Доул  почуваються добре. Пара вже витримала необхідний карантинний період, однак повернутися додому у Великобританію їм поки не вдається. 

Відеозвернення до шанувальників Ельба виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Актор закликав усіх, хто хвилюється щодо вірусу, зберігати спокій. Ельба зізнається, що був готовий до найгіршого: він астматик, тому очікував досить тяжкого перебігу хвороби.

Ідріс також пояснив, чому він та його дружина не в змозі повернутися додому до Лондона.

“Ми пройшли карантинний період, але ми трохи застрягли в “пеклі”. Ми не можемо повернутися додому”, – розповів кінозірка. “Тож нам просто треба трохи посидіти. Окрім цього, ми всі в порядку, і ми дуже вдячні за це. Я думаю, найгірше з цього, мабуть, вже минуло”.

Актор хвилюється за своє вимушене перебування на карантині, оскільки не звик сидіти без діла, але стверджує, що його дружині Сабріні Доул набагато важче – вона переживає так звану “кабінну лихоманку” – психічний розлад, який часто виникає у людей в ізоляції і проявляється в агресії чи пригніченості.

“Нудно вдома? Є сотні справ, які потрібно зробити, поки застрягли всередині через пандемію”, – дає пораду Ельба. 

Також актор висловив свою вдячність медичним працівникам.

znaj.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Лише 234 депутати відвідали всі засідання Ради в березні, – КВУ
Next post Политолог: Мир выйдет из парада карантинных суверенитетов голодным, озлобленным, агрессивным, но с хорошо вымытыми до костей руками