Ольга Куриленко зізналась, чому розповіла світу про діагноз коронавірусу

Наразі зірка почувається значно краще, а симптоми недуги зникли. Тому Ольга Куриленко активно спілкується з прихильниками та пояснила, чому вирішила розповісти світу про діагноз.

Відповідний допис вона розмістила на офіційній сторінці в інстаграмі. Ольга Куриленко розповіла, що у перші дні хвороби вони й думати не могла про соцмережі чи інформування громадськості про свій стан. Через лихоманку та слабкість акторка не могла нормально функціонувати та весь час спала.

“Коли у мене з’явилися перші симптоми і дуже скоро почалося різке погіршення, останнє, про що я думала – це сидіти в соцмережі або повідомляти будь-кому про це. У перші дні я лежала пластом з високою температурою і в основному спала, тому я не могла взагалі нормально функціонувати. Я навіть по телефону не могла розмовляти. Чекати результатів тесту довелося кілька днів”, – поділилась вона. 

Та коли Ользі Куриленко стало краще, кінозірка вирішила розповісти у мережі свою історію. Оголосила вона про діагноз 15 березня. Чимало друзів акторки вмовляли її це зробити, адже приклад Ольги може дати надію іншим інфікованим на коронавірус. Саме тому зірка публікує все нові дописи та розповідає про Covid-19.

“Я кілька днів сумнівалася. У підсумку після зважування всіх за і проти, я все-таки вирішила, що потрібно про це писати, щоб дати людям знати, що вони не одні. І я вирішила поділитися своєю історією. Я просто намагаюся допомогти людям, щоб дати їм хоч якусь надію!” – додала акторка. 

24tv.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Авіатрафік в Європі впав на 65%
Next post Презентуємо трейлер багатосерійної драми «Захистити Джейокба» із Крісом Евансом в головній ролі