Четвер , 27 Серпень 2026
Культура

Китай скасував прем’єру фільму про Джеймса Бонда “Не час помирати”

У Китаї через епідемію коронавіруса скасували прем’єру нового фільму про Джеймса Бонда Не час помирати. Також скасовано будь-які рекламні заходи, пов’язані з виходом стрічки.

Як повідомляє Deadline, прем’єру і рекламний тур довелося скасувати через триваючий у Китаї спалах коронавіруса, де зареєстровано понад 70 тис. випадків захворювання і, за останніми даними, число загиблих перевищило 1800 чоловік.

25-й фільм Бондіани повинен був вийти в китайський прокат з прем’єри в Пекіні, а потім був запланований промо-тур з виконавцями головних ролей.

nv.ua

Погода

Related Articles

«Список смертників» 2 сезон отримав тизер: коли вийдуть нові серії

Кріс Пратт повертається до ролі Джеймса Ріса у другому сезоні «Списку смертників»....

Marvel показала перший трейлер VisionQuest: коли прем’єра і де дивитися в Україні, дата

Пол Беттані повертається до ролі Віжена у новому серіалі Marvel Television. VisionQuest...

Холостяк 15 сезон: коли вийде і хто став головним героєм, дата виходу, вік та особисте життя баскетболіста В’ячеслава Кравцова

Головним героєм 15 сезону «Холостяка» став відомий український баскетболіст В'ячеслав Кравцов. Нові...

«Холод» 6 серія: коли вийде, сюжет, актори та де дивитися в Україні

Кримінальна драма «Холод» із Любов'ю Аксьоновою продовжує виходити щотижня. Станом на 14...