Зірка серіалу “Всі жінки-відьми” звинуватила Наталі Портман у лицемірстві

Скандальна голлівудська акторка Роуз МакГавен, яка нещодавно  подала в суд на Гарві Вайнштейна, виказала своє обурення щодо вибору вбрання Наталі Портман на церемонію “Оскар-2020”.


Зауважимо, що на червоному хіднику премії зірка “Леона-кіллера” з’явилася у досить оригінальному вбранні. Вона вбралася в довгу сукню, прикрашену золотим мереживом, зверху на яку одягла накидку від Dior, на якій були вишиті імена жінок-режисерок, яких цьогоріч не номінували на “Оскар”. Таким чином Наталі висловила своє ставлення до дискримінації жінок у кіновиробництві.
Однак, саме ця накидка і викликала обурення МакГавен. На її думку, це був просто дешевий трюк. Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook, звинувативши Портман у лицемірстві.

“Це сміливо? Зовсім ні. Просто акторка, яка грає роль людини, якій не байдуже. Я вважаю дію Портман глибоко образливим для тих, хто робить справжнє діло. Це огидно. Наталі, за свою довгу кар’єру ви працювали аж з двома жінками-режисеками, одна з яких – ви. У вас є продюсерська компанія, яка найняла рівно одну жінку-режисера – вас. Так, Наталі. Проблема в вас. Фальшива підтримка інших жінок – ось у чому проблема”, – написала Роуз. Більше читайте тут: https://tsn.ua/glamur/rouz-makgaven-rozkritikuvala-vbrannya-portman-na-oskari-2020-1490886.html

tsn.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Мендель у січні заробила більше за Зеленського
Next post Ноу-хау? Дубилет хочет посчитать жителей Крыма и Донбасса со спутников