Положинський повідомив, що йде з гуртів «Тартак» і «Був’є»

Лідер українського гурту “Тартак”, створеного 1996 року, та проєкту “Був’є” Олександр Положинський припиняє виступи з цими гуртами.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Йду із судилища по Ріффмастеру, хотів би вам сказати якусь позитивну новину, але, на жаль, нічого приємного сказати не можу. Більше того, маю ще одну неприємність для вас сповістити, для мене це дуже болісний момент, але тримати це в секреті, як мінімум, нечесно. Це ніяк не пов’язано зі справою, у якій судять Андрія, але так співпало, що нині я вирішив припинити свою участь у значній частині… свого життя. Я вирішив, що більше не виступатиму з “Тартаком” та “Був’є”, – сказав Положинський.

Він додав, що для нього це “сумно і болісно”, а також попросив шанувальників “утриматися від запитань публічних та приватних”.

“Наразі рішення прийнято і оскарженню на даний момент не підлягає. Що буде в майбутньому – не знаю, планів конкретних не маю. Це важко пояснювати словами. Можливо, це з часом відродиться у якось кращому яскравішому варіанті. Хочу подякувати вам усім за те, що буди з ними всі ці роки, любили, підтримували, і для вас це все теж було чимось важливим, не тільки для мене”, – додав Положинський.

prm.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сенат США повністю виправдав Трампа у справі про імпічмент
Next post Охоронець екс-прем’єра Британії забув в туалеті літака заряджений пістолет