«Скажене Весілля 2» виходить у прокат у Польщі!

Найхітовіша українська комедія захоплює світ: 2 лютого в Польщі в широкий кінотеатральний прокат виходить «Скажене Весілля 2». Дистрибутором фільму стала компанія Eastern European Film Distributors.

Фільм буде демонструватися мовою оригіналу з польськими субтитрами.

Комедія з’явиться у кінотеатрах в містах усієї країни: у Варшаві, Бельсько-Бялій, Бидгощі, Гданську, Гдині, Ґожуві-Велькопольському, Катовицях, Лодзі, Ополі, Познані, Ряшеві, Сосновці, Щецині та Вроцлаві

Варто зазначити, що в другій частині скаженої комедії одну з головних ролей виконав Томаш Собчак — польський актор театру та кіно, театральний режисер. Томаш знає російську мову, проте для зйомок у «Скаженому Весіллі 2» йому прийшлося вивчати українську, аби звучати природно.

«Ми надзвичайно раді представити польським глядачам наш фільм. Польський ринок кіно дуже великий і розвинений, і ми бачимо на ньому неабияке зацікавлення українським кінопродуктом. Вихід в прокат «Скаженого Весілля 2» — це гідний результат цієї тенденції, і ми сподіваємося, що глядачі будуть задоволені», — ділиться Ігор Сторчак, директор FILM.UA Distribution.

До того ж, польський канал Puls TV придбав права на телевізійну демонстрацію обох частин «Скаженого Весілля». Це безпрецедентний випадок для української індустрії кіно. Телеканали у Польщі вже купували українські серіальні проєкти, проте повнометражними фільмами зацікавилися вперше.

Український прокат стрічки тим часом все триває. За перший місяць прокату «Скажене Весілля 2» зібрало 41 133 828 грн та 442 965 глядачів у кінотеатрах.

«Вечірні Вісті» 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Подросткам из ОРДЛО упростили пересечение линии разграничения
Next post Оккупанты бьют из запрещенных минометов, потерь нет