Український Haute Couture від Оксани Караванської вразив Давос

Відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила свою колекцію Ukrainian Haute Couture під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі. Модне шоу відбулося в Українському Домі у Давосі і стало одним із найбільш ексклюзивних та яскравих його заходів. 

Презентована у Давосі колекція Караванської налічувала близько трьох десятків унікальних жіночих образів. Український Haute Couture 2020 натхненний силою та містикою гір. Ця колекція поєднує в собі давню гуцульську музику та сучасну графіку, новітні технології з авторськими орнаментами, міксує глибокі історичні та культурні сенси. Учасники Всесвітнього економічного форуму були захоплені українською автентикою в одязі, відтак зустріли модне шоу гучними оплесками.

Оксана Караванська — одна із найкреативніших дизайнерів України. Її стиль унікальний, він ілюструє поєднання наших традицій із елементами сучасного дизайну. Оксана, в основному, створює ексклюзивні речі от-кутюр з унікальним креативним кроєм. В основі стилю Оксани Караванської лежить українське коріння, що перегукується у її колекціях як непередбачуване поєднання старовинних вишивок з найновішими тканинами та сучасними деталями ручної роботи.

П’ять років тому Оксана Караванська заснувала Vyshyvanka Couture — як цілком ексклюзивну річ у єдиному екземплярі, як спосіб повернути в життя старовинний український традиційний костюм — шляхом переосмислення та відтворення його як сучасного, модного і такого, який є поза часом. Згодом ця лінія переросла в Український Haute Couture, що має на меті просування іміджу України у світі. Цим образам аплодували у США, Франції, Швейцарії…

Під темою «Україна: творчість, інновації, можливості» Український Дім у Давосі презентує найкращі досягнення нашої країни. Це центр спілкування та гостинності з низкою глобальних панелей та презентацій. Тут проводяться дискусії про глобальні виклики, які формують наше майбутнє, та можливості, які пропонує Україна. Тут демонструється різноманітність нації з тисячолітньою історією. Тут передається позитивна енергетика нової України нового покоління. 

 

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Виктор Небоженко: В истории со вспышкой опасной болезни в Китае есть свои геополитические, объективные и непредсказуемые последствия
Next post Експерт: Поїзд, який штовхає ринок газу, уже давно поїхав