В Україні запустять онлайн-сервіс для перегляду фільмів

31 грудня 2019 в Україні в тестовому режимі починає роботу стрімінговая платформа Takflix. Онлайн-кінотеатр, де можна буде абсолютно легально подивитися нове українське кіно, буде працювати за наступним принципом: глядач платить 50 гривень за онлайн-квиток, а половина з суми буде йти режисерові і снімальной групі. Ідея Takflix належить його засновниці Наді Парфан, українському режисерові, продюсеру і куратору культурних проектів.

«За останні п’ять років в Україні з’явився не один десяток фільмів, якими можна сміливо пишатися. Ці стрічки подорожують по престижним фестивалям, виграють нагороди і все частіше викликають не тільки емоції глядачів, а й бізнес-інтерес сейлз-агентів, дистриб’юторів і бродкастерами усього світу , — говорить Парфан. — Незважаючи на це, українська аудиторія не завжди має доступ до нового українського кіно. в кінотеатрах його ставлять на дуже обмежений період або в незручні години, а на великих онлайн-платформах воно втрачається в тіні комерційного конте нта. На щастя, сучасні технології дають нові можливості кінодистрибуції. Пора цим скористатися».

Першою картиною, яку покажуть в онлайн-кінотеатрі, буде антиутопія «2020: Безлюдна країна» режисера Корнія Грицюка. Сеанс пройде 31 грудня 2019 о 20:20.

tvgid.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post У Саудівській Аравії встановили мінімальний вік для вступу в шлюб
Next post Дорогие мандарины, яблоки и картофель но дешёвые овощи – как изменится стоимость праздничного стола в Украине