«Піккардійська Терція» презентує пісню «З Новим роком!» і готується до Різдвяного туру

Святкова новинка від вокальної формації «Піккардійська Терція» — пісня «З Новим роком!». Новорічний настрій гарантовано!

Слова: народні. Музика і аранжування: Володимир Якимець. Запис, зведення і мастеринг: студія Virtuoso Records (звукорежисер — Богдан Нестор).

Послухати новорічну прем’єру від «піккардійців» можна тут:

 

Цю та інші новорічно-різдвяні пісні і колядки наживо уже у січні можна буде почути під час туру «Піккардійської Терції», який має назву «Казка на білих лапах». Унікальністю цієї концертної програми є те, що разом із «піккардійцями» співатимуть талановиті незрячі діти з усієї України. «Казку на білих лапах» почують у Львові (9 січня, Театр ім. М. Заньковецької), Рівному (12 січня), Житомирі (13 січня), Вінниці (14 січня), Дніпрі (17 січня) та Києві (19 січня, Жовтневий палац).

«Казка на білих лапах» — таку назву має альбом, створений спільно «Піккардійською Терцією» та незрячими дітьми з усієї України: зі Львова та Дніпра, з Рівного та Миколаєва, з Івано-Франківська та Тернополя… Автором музики до усіх пісень з цієї унікальної збірки виступив один із «піккардійців» — Ярослав Нудик. Запис альбому підтримав Український культурний фонд.  

«Ця програма — це пісенна Різдвяна казка, сповнена, з одного боку, дитячою наївністю та щирістю, а з іншого, «піккардійським» професіоналізмом та багатоголоссям, — розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. — Працюючи з дітками над альбомом «Казка на білих лапах», ми самі подумки повернулися у дитинство — відчули те щемке диво Різдва, пригадали ті теплі й затишні святкові дні, ті світло і радість, якими живе дитина від Дня Святого Миколая — й до Йордану. Усім цим тепер хочемо поділитися зі слухачами з великої сцени».

Близько десяти різдвяних пісень з альбому «Казка на білих лапах» будуть інтегровані в єдину концертну програму з колядками та різдвяно-новорічними піснями з репертуару «Піккардійської Терції»: «З Новим роком!», «Тиха ніч», «На Святий вечір», «В Вифлеємі днесь Марія»… Один настрій і спільне відчуття дива. Дитяча безпосередність і незмінний «піккардійський» звук. Різдвяна казка, яка залишиться у серці кожного, хто її почує.   

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эрдоган в январе обратится к парламенту Турции за разрешением на отправку военных в Ливию
Next post У Китаї народилися генетично сумісні з людиною свині