Воскресенье , 27 Ноябрь 2022
Культура

Сценарій до фінального епізоду “Зоряних війн” несподівано з’явився в Інтернеті

Дев’ята частина фільму “Зоряні війни” набирає обертів, адже до прем’єри залишилося менше, ніж місяць. Творці стрічки представляють фанатам тизери, постери, кадри зі зйомок та інші деталі майбутньої прем’єри, аби ще більше підігріти інтерес. Однак опублікований в мережі сценарій до фільму “Зоряні війни: Скайвокер. Сходження” був незапланованим. Режисер IX епізоду розповів, що насправді трапилося.

Режисер майбутньої стрічки Джефрі Джейкоб Абрамс став гостем шоу “Доброго ранку, Америко”, в ефірі якого розповів, що під час виробництва IX епізоду “Зоряних війн” стався витік. Сценарій майбутньої частини з’явився в інтернеті.

Кінотворець зізнався, що винуватцем цього став один з акторів, ім’я якого не назвав, але зазначив, що хотів би викрити лиходія. За словами режисера, герой фільму забув сценарій в готелі, після чого хтось з персоналу опублікував весь текст на сайті eBay. Проте компанія Lucasfilm вчасно вжила потрібних заходів і поширення припинилося у потрібний момент.

Те, що сценарій з’явився на аукціоні, помітив один зі співробітників кіностудії, завдяки якому, власне, вдалося передбачити світове розповсюдження.

Нагадаємо, що прем’єра дев’ятої частини фільму “Зоряних війн”, яка отримала назву “Скайвокер. Сходження” запланована в Україні на 19 грудня.

24tv.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

У нас не хуже – Полякова показала, где проводит зимние каникулы

Пока многие украинские звезды рванули подальше от зимних холодов к морю и...

Шварценеггер официально развелся с женой после 10 лет судов

Американский актер и экс-губернатор Калифорнии Арнольд Шварценеггер официально развелся с женой Марией...

Фильм “Человек-паук: Нет пути домой” собрал в прокате миллиард долларов

«Человек-паук: Нет пути домой» стал первым фильмом с момента начала пандемии, которому...

Назван самый кассовый фильм 2021 года

Фильм «Человек-паук: Нет пути домой» первым за время пандемии собрал в мировом...