Воскресенье , 2 Апрель 2023
Культура

Кінофестиваль «БРУКІВКА» оголосив програму

Третій Kamianets-Podilskyi International Film Festival Brukivka пройде з 11 по 15 вересня, вдруге – за підтримки Держкіно.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Держкіно у “Фейсбуці“. 

Цьогоріч на фестиваль було подано майже 800 фільмів з 70 країн світу, з яких понад 120 – роботи молодих режисерів з України. Оцінюватиме фільми професійне журі кінокритиків, режисерів і продюсерів з України та США. Призовий фонд конкурсної програми кінофестивалю становить понад 50 тисяч гривень.

Повна програма на сайті фестивалю:https://brukivkafest.com/?page_id=12 

У межах заходу заплановані покази фільмів під відкритим небом у середньовічній Старій фортеці та експериментальне світлове 3D-шоу на її вежах, виступи популярних музичних гуртів, зустрічі з діячами української кіноіндустрії, воркшопи від режисерів, продюсерів, акторів та сценаристів, виставки робіт художників та фотографів, панельні дискусії та презентації, неформатні екскурсії Старим містом, шоу роботів «Трансформерів» для дітей, фотозони на основних локаціях фестивалю, конкурс на найкращий косплей героїв коміксів, кіно та аніме, червона доріжка у Фортеці та Міському палаці культури.

Вхід на всі заходи фестивалю вільний!

 

Вечірні Вісті

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

Изменения в процессе выезда за границу: как это повлияет на артистов и журналистов

Министерство культуры Украины изменило процесс выезда за границу.

У нас не хуже – Полякова показала, где проводит зимние каникулы

Пока многие украинские звезды рванули подальше от зимних холодов к морю и...