Роберт Дауні-молодший заробив більше всіх «Месників»

 Роберт Дауні-молодший вибив для себе практично ексклюзивні умови контракту з Marvel Studios.

Спочатку усі актори підписували контракти відразу на декілька фільмів (плюс зобов’язання по просуванню прем’єри) — з сумами, що не перевищують семизначні. Але з кожним новим фільмом по всесвіту Marvel гонорари акторів ростуть, і «ветерани» кіносаги — такі, як Дауні-молодший — змогли зажадати значної надбавки.

Окрім фіксованого гонорару в $20 млн, Дауні має право на 8% від чистого прибутку, який заробив фільм «Месники:Завершення». Враховуючи, що картина заробила більше $2, 7 млрд в прокаті, а в чистому вигляді принесла студії $700 млн, виконавець ролі Тоні Старка отримає додаткові $56 млн.

«Кіностудія готова виплачувати відсоток від загального прибутку акторам, сценаристам, режисерам і іншим членам знімальної групи. Це можна зрозуміти. Подібні кінофраншизи потрібні кіностудіям для підтримки фінансових показників», — говорить юрист Early Sullivan Wright Gizer & McRae Девід Хидекель, що спеціалізується на шоу-бізнесі.

Інші актори, що виконали головні ролі, заробляють приблизно по $15 млн (Кріс Хемсворт, Скарлетт Йоханссон, Кріс Еванс) і теж мають право на відсоток.

Як запевняють експерти, гонорари акторів окупаються, адже касові збори у декілька разів перевищують виплачені їм суми. Наприклад, на кожен долар з $76 млн, виплачених Дауні-молодшому, кіностудія отримала по $36, 9 в кінотеатрах. А якщо гонорари менші, то Marvel заробляє і сотню доларів з кожного витраченого на зарплату актора.

 

kinoafisha.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Україна потрапила в топ-10 країн з найбільшим обсягом сміття
Next post Землю накрила найпотужніша за останнє десятиліття магнітна буря