Німецькі автомобілі відомі своєю надійністю, комфортом та високими стандартами безпеки. Саме тому машини марки Volkswagen продовжують залишатися популярними навіть на вторинному ринку. В Україні моделі цього бренду стабільно входять до списку найбільш продаваних уживаних авто, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на What Car.
Експерти британського видання What Car? склали список із 10 найкращих моделей Volkswagen з пробігом, враховуючи зручність, економічність, показники безпеки та попит на вторинному ринку. Лідером рейтингу став кросовер Volkswagen T-Roc — модель, яка вразила спеціалістів своєю збалансованістю.
Навигация по статье
Десять найкращих моделей Volkswagen з пробігом
У рейтингу What Car? представлені як компактні міські авто, так і кросовери різного класу:
- Volkswagen T-Roc
- Volkswagen Polo
- Volkswagen T-Cross
- Volkswagen Taigo
- Volkswagen Arteon
- Volkswagen Tiguan
- Volkswagen Golf
- Volkswagen ID.3
- Volkswagen Up
- Volkswagen Passat Estate
Цей перелік охоплює всі типи кузовів, що дозволяє покупцям обрати варіант згідно з власними потребами — від практичного хетчбека до просторового універсала.
Чому саме T-Roc очолив рейтинг
Фахівці наголосили, що головними перевагами Volkswagen T-Roc стали м’яка підвіска, висока безпека, просторий багажник і сучасні технології. Його створено на базі легендарного Golf, а отже він поєднує перевірену платформу з більшою універсальністю кросовера.
Рекомендовано звернути увагу на версію з бензиновим двигуном об’ємом 1,0 літра. Вона відзначається низькою витратою пального, тишею в салоні та хорошою динамікою для міста.
Новинки німецького бренду
Окрім визнаних моделей з пробігом, Volkswagen активно розвиває електромобільний напрямок. Так, компанія презентувала оновлену модель ID.3 із покращеним інтер’єром і літій-залізо-фосфатною батареєю. Новинка здатна проїхати до 451 км на одному заряді.Також з’явилася нова розробка — Volkswagen Tera, компактний кросовер, який виробляється в Бразилії. Його переваги — сучасний дизайн, оптимальний розмір для міста й доступна вартість.
Раніше ми писали про те, що в Одесі вибухнув автомобіль.
Leave a comment