Land Rover Defender стане зіркою 25-го фільму про Джеймса Бонда

Якщо ви вважаєте, що Defender нині вже не той, вам варто подивитися кадри зі зйомок нового фільму про агента 007.

Маркетологи Land Rover роблять чудову послугу останньому Defender, залучаючи модель до зйомок 25-го фільму про Джеймса Бонда, інформує Ukr.Media.

Нова історія про Джеймса Бонда «Не час помирати» вийде в прокат 2 квітня цього року.

Формування образу британського суперагента завжди було пов’язано з деталями, які підкреслюють його приналежність до Британії. Адже цій країні він відданий, навіть якщо здається, що він служить лише своїм бажанням. Велика (чи навіть величезна) роль у цьому формуванні належить автомобілям, які показують нам у фільмах про Бонда.

«Не час помирати» не став винятком, адже там «засвітяться» одразу 4 істинно британських автомобілі Land Rover.

Яскравіше за всіх «виступлять» Land Rover Defender останнього на сьогодні покоління, який показав неабиякі здібності до подолання перешкод на швидкостях, нехарактерних для такого типу автомобілів.

Крім того, щоб закріпити враження, п’ятидверний (тобто 110-й) Дефендер виробляє досить ефектні трюки.

Слова зайві, потрібно дивитися.

Крім того, в «Не час помирати» ми також побачимо найпродуктивнішу на сьогодні версію Range Rover, тобто Sport SVR c 5.0-літровим компресорним V8 на 575 «коней» і 700 Нм моменту. За представленими фотографіями, для фільму його також навчать літати. Здається, рух по повітрю може перетворитися в вигідну для бренду традицію.

Також у фільмі нам покажуть Land Rover Series III, прабатька Defender, який випускався до 1990 року, а також перше покоління Range Rover, іменоване Classic, який протримався на конвеєрі до 1996 року.

aspekty.net

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Міжнародна слідча група знайшла свідка запуску ракети по літаку МН17
Next post В Італії не можуть знайти “нульового” пацієнта: Від коронавірусу загинуло вже 6 осіб