Site icon Вечерние Вести

СБУ оголосила Шарієві про підозру: у чому звинувачують роспропагандиста (відео)

СБУ оголосила про підозру в учиненні злочину Анатолієві Шарію

Про це сповістив пресцентр спецслужби, повідомляє UAINFO.org.

На переконання слідчих, роспропагандист здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

“Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур”, – наголосили у СБУ.

І підкреслили, що слідство має підтверджені низкою експертних досліджень докази щодо фактів підривної діяльності роспропагандиста проти України.

Читайте також: Проросійський “слуга” вкотре потрапив у скандал, але виганяти із фракції його не поспішають (відео)

СБУ запевнила, що “із 2012 року через телевізійні канали він сприяв державним і неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій”.

“Зокрема, пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни”, – мовиться в повідомленні.

Шарій мав на меті “загострення й дестабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів”, переконані слідчі.

“Такі протиправні дії Анатолія Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема, телеканали основної пропагандистської державної компанії ВДТРК (“Россия 24”, “Россия 1”), телеканал Міністерства оборони РФ “Звезда” тощо”, – зауважили у спецслужбі.

Читайте також: Стерненко: Мураєв наговорив достатньо, аби закрити його пропагандистський телеканал (відео)

До уваги слідства також узяли “неодноразові заяви та звернення громадян і організацій стосовно можливої антиукраїнської діяльності блогера на підставі поширюваних ним матеріалів у мережі інтернет та виступів у російських ЗМІ”.

“Наразі тривають слідчі дії, документування всіх обставин скоєння злочину та встановлюються інші особи, які сприяли або можуть бути причетними до системної протиправної діяльності Шарія”, – підсумувала СБУ.

Exit mobile version