Вечерние Вести

Кличко розповів, як після ослаблення карантину працюватимуть кафе та ресторани

«Друзі! Як ви знаєте, уряд дозволив працювати вже на першому етапі послаблень і літнім майданчикам кафе та ресторанів», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише міський голова Віталій Кличко.

«А міська влада для підтримки підприємців та спрощення процедур вже підготувала рішення Київради, яке винесе на найближчу сесію.

Відкритим (літнім) та сезонним майданчикам, що отримували документи в 2019 році, Департамент містобудування та архітектури видасть нові документи на розміщення без опрацювання і зайвих погоджень. Терміном у 2 робочих дні. Стосуватиметься така процедура і нових майданчиків, що захочуть працювати з дотриманням всіх вимог.

Також для літніх та сезонних майданчиків місто планує встановити символічну фіксовану суму пайової участі – 1 гривню. Для літніх майданчиків – до кінця жовтня цього року. Для сезонних – до кінця грудня. Розуміючи, що бізнес несе втрати і йому потрібна допомога.

Повідомлю, що комісія з надзвичайних ситуацій міста затвердила сьогодні умови для роботи літніх майданчиків на першому етапі послаблень. Вони зможуть працювати тільки з дотриманням визначених норм безпеки. Зокрема:
– відстань між столиками 1,5 метри
– не більше двох відвідувачів за одним столиком (без врахування дітей до 14 років)
– засоби захисту в персоналу», – завершив Кличко.

«Вечірні Вісті»

Exit mobile version