Понедельник , 26 Февраль 2024
Общество

Адвокатів – учасників АТО звільнили від сплати щорічних внесків

Рада адвокатів України звільнила адвокатів, які брали участь в АТО/ООС та мають статус ветерана війни (учасника війни, учасника бойових дій або інваліда війни) від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. 

Відповідне рішення було прийнято під час засідання РАУ, повідомляє Українське право.

Надавати право звільнення від сплати цих внесків будуть Ради адвокатів регіонів за заявами учасників АТО/ООС та наявності підтверджуючих документів відповідного статусу.

Також РАУ надала право Радам адвокатів регіонів приймати рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатів, які були вимушені покинути місце свого постійного проживання у зв’язку з проведенням АТО/ООС на весь час особливого періоду, що пов’язаний із збройною агресією на території України.

Окрім того, Рада адвокатів України встановила окремий порядок сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування для адвокатів, які знаходяться у Криму. У випадку неможливості перерахунку цих внесків РАУ відтермінувала строк їх сплати до припинення окупації півострова.

Крім того, РАУ наголосила, що до адвокатів, які знаходяться на тимчасово окупованій території, не буде застосовано жодних санкцій за порушення обов’язків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та підвищення кваліфікації.

Водночас, адвокати Автономної Республіки Крим та м. Севастополя не позбавлені права підвищувати свою професійну кваліфікацію і мають змогу використовувати офіційний веб-сайт Вищої школи адвокатури НААУ онлайн, йдеться у рішенні РАУ.

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

От ужаса до коллекционной ценности: старые игрушки находят покупателей

Некоторые игрушки, которые были актуальны в прошлом выглядят на сегодняшний день жутко,...

Мариупольское воскрешение: летопись обороны города стала общедоступной онлайн

Уникальная летопись, которая проливает свет на каждый из 86 дней обороны Мариуполя...

Жилой комплекс «Полюса» в Хабаровске: современное пространство для жизни

Жилой комплекс «Полюса» в Хабаровске представляет собой уникальный проект, реализуемый застройщиком «Стройкор...

Виски Jack Daniels: все, что нужно знать

Сидеть возле камина с бокалом виски в руке — что еще нужно,...