Site icon Вечерние Вести

Завтра в більшості областей України пройдуть дощі, – синоптик

Холод не лише триватиме найближчим часом в Україні, а й ще більше підсинить наші ранкові та вечірні носи. Найближчої ночі температура повітря у більшості областей України опуститься до +7+14 градусів. 

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко.

Вдень потепліє, звичайно. Очікується +17+24 градуси. У південній частині 10 липня буде +12+16 градусів, вдень +23+26 градусів.

Дощі в більшості областей України пройдуть разом із атмосферними фронтами північно-східного циклону з дивним ім’ям Pirmin. 
А ось вплив навіть аж такого далекого атлантичного антициклону Winnie, та й ім’я у нього якесь симпатичніше, зумовить переважно суху погоду у нашій південній частині та на південному сході.

На Заході та Півночі завтра – поривчастий вітер.

У Києві у середу, 10 липня, очікується періодичний дощ, часом рвучкий західний вітер, вночі +12+14 градусів, вдень близько +20 градусів.

Ця практично вереснева свіжість серед липня ще потриває довгенько в Україні, на спеку не розраховуйте, одягайтеся і живіть згідно прогнозу погоди, самої погоди і ваших смаків.

Усі так нарікали на літню спеку, що вона надулася і пішла. Кажуть, що не треба озвучувати свої бажання, а то вони можуть здійснитися.
Але тепліша погода ще, звичайно, буде. Адже ж – літо!

Вечірні Вісті

Exit mobile version