Пятница , 21 Июнь 2024
Разное

Прогноз погоди на вихідні 8–9 червня: стануть у пригоді і парасольки, і панами

У суботу дощі з грозами пройдуть майже всюди.

Погода в суботу 8 червня

У цей день буде хмарно по всій Україні, за винятком Луганської, Донецької та Харківської областей. Дощ очікується короткочасний, але з грозами і впродовж усього дня.

На півдні країни температура становитиме +29…+31 °С (уночі — +18…+20 °С), у центрі та на сході —+25…+28 °С (уночі — +16…+19 °С). У Сумській, Чернігівській, а також західних областях стовпчики термометрів піднімуться до +23…+27 °С (уночі — +13…+16 °С).

Погода в неділю 9 червня

У неділю на більшій частині країни буде хмарно з проясненнями, а на заході пройдуть невеликі дощі з грозами. У східних, північних, південних і центральних областях синоптики прогнозують до +27…+30 °С. Уночі в центрі та на сході очікується до +14…+17 °С, на півдні — +18…20 °С. У західних областях середня денна температура становитиме +24…+26 °С, уночі — +14…+16 °С.

Погода у понеділок 10 червня

Новий тиждень розпочнеться з короткочасних дощів у всіх західних і північних областях, а також деяких центральних. На решті території країни день буде спекотним і сонячним.

У південних, східних і центральних областях термометри покажуть +31…+33 °С (уночі — +18…+21 °С), у решті регіонів — +26…+28 °С (уночі — +16…+18 °С) .

Увага, можливі пожежі!

У центральних (крім Вінницької та Черкаської областей), східних і південних регіонах, а також на Сумщині очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Відкритий вогонь (і навіть мангал!) може стати джерелом великої пожежі — проявляйте належну обережність і відповідальність!

Алергікам приготуватися

На полях починають цвітіння злакові, а в містах — липи. Опади трохи зіб’ють пилок, проте наприкінці тижня радимо алергікам носити на вулиці медичні маски, особливо у східних та південних регіонах країни. Нагадуємо, що щоденне миття волосся та зміна одягу, а також регулярне зрошення носової порожнини сольовим розчином здатні суттєво поліпшити якість життя в умовах активного цвітіння.

Народні прикмети та вірування

Якщо 8 червня падав дощ, вважалося, що він затягнеться на кілька днів, а то й тиждень. Якщо увечері надокучали рої комарів, усе літо обіцяло бути дощовим.

Велика роса вранці 9 червня вказувала, що найближчі тижні будуть спекотними та сонячними. А галасливі граки та галки цього дня вважалися провісниками гроз і злив.

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Какие карты Hamster Kombat покупать 20 июня?

Hamster Kombat обновил комбо карты на 20 июня 2024 года. Собрав правильную...

1000000 монет, код Морзе Hamster Kombat на 20 июня

Стал известен код Морзе, который позволит игрокам Hamster Kombat заработать 1 000...

Что такое RCS и чем он отличается от SMS?

RCS (Rich Communication Services) является протоколом обмена сообщениями, который предназначается для замены...

Скрытые функции Google Календаря, которые стоит использовать

Google Календарь является мощным инструментом, который позволяет планировать своё расписание.