Понедельник , 4 Декабрь 2023
Разное

Україна уклала контракти на постачання другої партії ракетних комплексів Javelin

Протягом четвертого кварталу Україна уклала контракти на постачання другої партії противотанкових ракетних комплексів Javelin виробництва США.

Про це на брифінгу щодо оборонних закупівель розповів заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, передає УНН.

«Протягом четвертого кварталу, за рахунок зосередження ресурсів, нам вдалося також укласти контракти на постачання, як сказав вже міністр оборони, другої партії противотанкових ракетних комплексів виробництва Javelin США. Ми так само замовляємо аналогічні ракетні комплекси нашого національного виробника», – сказав Петренко.

За його словами, Україна має декілька станцій артилерійської розвідки, близько 100 броньованих різного типу автомобілів і бронемашин, декілька літаків.

«Дійсно, в цьому році три контракти Міністерством оборони було реалізовано – два контракти з урядом США за програмою закордонних продажів, а також один контракт з агенцією НАТО з підтримки і постачання», – зазначив Петренко.

За інформацією агентства зі співпраці в області безпеки і оборони (DSCA), Україна може отримати нову партію переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Морское оружие в опасности: РФ восстанавливает защиту в Крыму после непогоды

ВС РФ восстановили заграждения от морских беспилотников в бухте Севастополя.

ВСУ нанесли удар по российским войскам: ликвидированы 440 солдат

За прошедшие сутки ВСУ провели ликвидацию ещё 440 военнослужащих ВС РФ.

Подготовка к дезинформации: РФ запускает волну фейков об обмене военнопленными

В ближайшей перспективе Российская Федерация планирует запуск новой волны ложной информации.