Пятница , 29 Сентябрь 2023
Политика

Лава запасних Зеленського вичерпалася набагато швидше за кадровий резерв Януковича

Про кадрову політику, від Януковича до Зеленського

У пошуках міністра культури “Офіс президента озброївся єдиною, як їм здається, можливою тактикою: тицяти палицею в усіх, хто займається культурою в Україні та якось іще рухається. Хто озивається, того кличуть на бесіду на Банкову” – ця блискуча характеристика Дарії Бадьйор є, гадаю, найкращим доповненням до статті Павла Казаріна про гострий кадровий голод “зевлади”.

Читайте також: Фурса: Кадровий голод по-українськи, або “Укрнафта” як вічне українське дзеркало

Це мені нагадало жарт, популярний у Донецьку за часів Януковича-президента: мовляв, із центру міста зникли всі бомжі, бо тих, хто там з’являвся, негайно хапали й відправляли в Київ на керівну роботу.

Ну от, “лава запасних” Зеленського вичерпалася ще набагато швидше, ніж кадровий резерв Януковича. Зокрема й тому, що Янукович принаймні жорстко сповідував принцип “своїх не кидаємо”, тоді як Зеленський “своїми” розкидається аж бігом.

Читайте також: Бутусов: Президент країни не розуміє, що якщо продовжить недороблене Януковичем, він перетвориться на співучасника проросійського сценарію

Щоправда, саме жорстке, без винятків, дотримання принципу “своїх не кидаємо” і довело Януковича до того, що у відповідь на вимоги Майдану він анітрохи не гнувся, аж доки зрештою не зламався.

Зеленський же чинить рівно навпаки: він гнеться і прогинається майже в усі боки по черзі, але… з дедалі незначнішим ефектом.

Гадаю, що найкращим виразом ефективності кадрової політики Зеленського є оцей мультик автора Масяні. Просто ні додати, ні прибрати.

Олексій ПАНИЧ

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.