Site icon Вечерние Вести

Разумков гадає, що говорити про відставку уряду наразі не варто

Питання про відставку уряду не відповідає дійсності

Про це в коментарі “Еспресо” заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Так, “слуга” нагадав, що рішення щодо прийняття, схвалення або відхилення програми дій Кабміну приймають не комітети, а парламент, і повідомив, що відповідне питання нардепи розглянуть на пленарному засідання Верховної Ради в четвер, 4 червня.

Читайте також: Разумков розраховує, що Рада побачить доопрацьовану програму дій уряду наступного тижня

“Питання про відставку уряду не відповідає дійсності, – наголосив спікер. – Я й не особливо чув [про це] десь. Я не думаю, що сьогодні є сенс про це говорити”.

Також голова ВРУ додав, що 13 комітетів висловили свою позицію щодо програми дій Кабміну.

“Вона була невтішна для уряду, і я думаю, що уряд врахував все те, що озвучили народні депутати й під час засідань, і після засідань комітетів, – розповів парламентарій. – І вже колеги говорять, що вони доопрацьовують програму”.

Читайте також: Слова Разумкова щодо зміни Закону України “Про державну мову” слід розглядати насамперед як послання Росії – Шуліпа

При цьому Разумков додав, що “регламент Верховної Ради не дозволяє замінити одне на інше”. “Тому ми розглядатимемо ту програму, яка була подана вчасно, і я сподіваюся, що все буде добре, і колеги підтримають пропозицію направити її на доопрацювання”, – підсумував очільник парламенту.

“Вечірні Вісті”

Exit mobile version