Вторник , 26 Сентябрь 2023
Политика

Не дозволимо владі грабувати людей – корупційні схеми НАК «Нафтогаз» будуть припинені, – Тимошенко

Влада та президент – не просто відмовляються розслідувати корупцію, вони її кришують. Свідченням цього є відмова представників партії «Слуга народу» у Тимчасовій слідчій комісії розглядати оборудки НАК «Нафтогаз».

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами другого засідання ТСК з питань розслідування корупції високопосадовців.

Лідер «Батьківщини» повідомила, що парламентській слідчій комісії були передані докази про те що за останні чотири роки НАК «Нафтогаз» не доплатив до державного бюджету мінімум 72 мільярди гривень.

«Корупційна модель НАК «Нафтогаз» була включена в порядок денний тимчасової слідчої комісії, й ми сподівалися, що вона буде розглянута. Ми могли вже сьогодні на засіданні ТСК ухвалити рішення про те, щоб НАК «Нафтогаз» доплатив ці 72 мільярди гривень і вже внести до Верховної Ради законопроєкт, який зобов’язує «Нафтогаз» перерахувати ці гроші у бюджет. Але всі без винятку народні депутати від партії «Слуга народу», які входять у ТСК, проголосували за те, щоб питання «Нафтогазу» взагалі не розглядати», – обурилася Юлія Тимошенко.

Такі дії представників монобільшості, переконана Голова «Батьківщини», означають лише те, що «слуги народу», які увійшли до ТСК, навпаки, кришують сьогодні корупцію в «Нафтогазі», не даючи можливості розглянути всі ці кримінальні корупційні оборудки й притягнути до відповідальності винних.

«Я у жодному разі це так не залишу. Ми будемо наполягати на тому, щоб ТСК розглянула питання НАК «Нафтогаз», щоб країна почула, щоб парламент почув, які гроші забрані в держави, в той час, коли країна стоїть на колінах і по копієчці випрошує в МВФ кредити. Україна не бідна, Україна – заможна, і ми можемо сьогодні допомогти і людям, і підприємцям пережити коронавірус, руйнацію економіки. Ми доведемо справу до кінця. Мільярди гривень, які сьогодні крадуться з бюджету, буде повернуто людям», – наголосила Юля Тимошенко.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.