Site icon Вечерние Вести

Юлія Тимошенко: Проведення телемосту між російським та українським телеканалами під час війни недопустимо

Телеміст між російським та українським телеканалами – це інформаційна атака, складова гібридної війни проти нашої держави. «Говорити треба» тоді, коли не будуть гинути люди, коли будуть виведені війська, коли буде відновлений кордон під контролем України.

Про це Юлія Тимошенко заявила на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз – саме той час, коли мають негайно діяти президент України, Рада нацбезпеки та оборони, Служба безпеки. Треба швидко і жорстко реагувати на спроби інформаційно атакувати Україну. У нового президента України надскладне завдання – знешкодити інформаційну зброю, яку запустив на територію України та дбайливо викохав попередній президент. Зараз його заяви з істеричним засудженням телемосту виглядають цинічно з огляду на те, що він сам цей міст і побудував», – зазначила лідер «Батьківщини».

Своє слово має негайно сказати Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та журналісти каналу Newsone, переконана Голова партії.

«Саме час дати собі відповідь на питання, чи готові ви стати на захист України на своїй лінії фронту. Просто подумайте, як цей телеміст будуть дивитися наші воїни на передовій, матері та діти загиблих героїв, ветерани АТО, долі яких скалічені війною. Шукати шлях до переможного завершення цієї війни потрібно. Але не з ножем у спині», – наголосила Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua

Exit mobile version