Site icon Вечерние Вести

«Тимошенко працює на Україну і лише в Україні», – експерт назвав достойного прем’єра (відео)

Тандем президент Зеленський – прем’єр Тимошенко був би дуже добрим і для Тимошенко, і для Зеленського.

Таку думку висловив під час прес-конференції у Києві Віктор Небоженко, директор соціологічної служби «Український барометр».

За його словами, дуже важливо щоб новий уряд очолила людина, у якої були би вже стандарти відношень всередині Кабміну, розуміння розподілу сфер праці між різними міністрами, а також методи вирішення протирічь між ними, тощо.

«Поки серед тих, хто заходить у парламент – я бачу дуже мало кандидатів. Чому я повторюю про Тимошенко? Тому що це об’єктивний характер. Хоча, я би із задоволенням бачив би її президентом. Але як так не сталося, то я думаю, що прем’єр-міністр, яка допомагатиме президенту, вона в цьому сенсі була би досить достойною», – сказав В. Небоженко.

У лідерки «Батьківщини» є риса, якої нині нема у більшості українських політиків – «вкоріненість». Щоб вона не робила в економіці чи політиці, Тимошенко завжди принципово говорила, що залишається в Україні, зауважив політолог і соціолог.

«Ви її ніколи не випрете з України. І ось це заставляло її «грати в довгу». Ось ця її впевненість, що вона може досягнути саме тут, – може це передавалося і її оточенню. Її настанова, що лише Україна, а не так, що, мовляв, не вийшло і я виїжджаю, і насолоджуюся життям – от цього у неї точно нема і не буде… Це реально, вона довгі роки привчала себе і свій апарат, і своє оточення до того, що ми працюємо на Україну і лише в Україні», – підсумував директор соціологічної служби «Український барометр». 

intvua.com

Exit mobile version